zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~dzideq 2022-01-18 00:42:15

  Czy informując PPK był trzeźwy?

 • ~Noname1212 2022-01-18 00:29:59

  Nie tak powinno się załatwiać takie sprawy, a wszystkim Przyklaskującym temu tematowi pragnę zwrócić uwagę, iż dziś zrobili jakiś paragraf, przez który nie wyrobi się jakiś somsiad, i możesz go zakapowac, jutro zrobią jakiś paragraf, przez który Ty się możesz nie wyrobić i mieć kłopoty.
  Żyjemy dziś w kraju takiego absurdu, iż mały nie ma szans, a jedyne na co stać państwo to budować podziały, oraz dzielić ludzi, a w ostatnim czasie kablowanie i jeszcze raz kablowanie, co się coraz bardziej "promuje".. (donieś na sklepikarza, bo nie obniżył ceny o 5zł) gdyż rządzącym jest to na rękę.

  ..tylko kto doniesie na koncern gazowy który podniósł ceny gazu o 300%?!

 • ~rudobrody 2022-01-18 00:08:28

  @Arteks,
  Jaka przeróbka odpadów?
  Przecież PSZOK w Niewiadomiu to był kawałek placu na którym ustawiono kilka wielkich kontenerów (każdy na inną frakcje odpadów) które wywozi się jak są pełne a na ich miejsce stawia nowe, do tego waga i budka do obsługi tego.
  Podejrzewam że w Zamysłowie miało być tak samo.

  Pytanie po co nam tyle PSZOKow w Rybniku skoro nawet gdy był tylko jeden na Kolberga to jak kolejka była na wadze to góra na jedno auto. Więcej niż dwa auta na raz przy kontenerach także nie spotkałem. Więc pytanie brzmi po co nam tyle tego?
  Chyba że przechodzimy na wyższy poziom wywozu odpadów i teraz każdy będzie wszystko woził indywidualnie.

 • ~Piotr Szyposzyński 2022-01-17 23:55:39

  Gdyby nie pościg pewnie by żył Ale policja szuka tylko kasy Chore

 • ~bartezz 2022-01-17 23:30:17

  Arteks - ostatnim swoim wpisem udowodniłeś tylko, że nie znasz Żor a przynajmniej śródmieścia, może znasz tylko obwodnicę i obrzeża.
  Skoro tak jest to nie wiem po co się wymądrzasz w temacie tego miasta, niekiedy nawet i na ich miejskim portalu wypisywałeś bzdury, które i tak obalają mieszkańcy Żor.

 • ~Arteks 2022-01-17 23:29:32

  @bartezz - no jednak myślenia nie potrafisz włączyć, za to trolling działa na maksa. Starówka a Śródmieście to nie jest pojęcia zastępcze tylko różne tak jak sklep i centrum handlowe. Znowu się coś ode mnie dowiedziałeś. Znowu ja nie dowiedziałem się niczego od ciebie. I tak jest zawsze... ;)

 • ~bartezz 2022-01-17 23:17:47

  Arteks - nie mam żadnej przyjemności by z tobą prowadzic konwersacje ale nie da się czytać bzdur, które wypisujesz! Pomyśl to ty logiczne ( jeśli jeszcze jesteś w stanie ) czy w ostatnich 2 - 3 latach na Sobieskiego i Powstańców otworzyło się grubo ponad 20 lokali, sklepów, i innych działalności.. ?? Bo tyle stoi pustych na tą chwilę!
  Ja jako rybniczanin, które to obserwuje wiem, że nie. Większość się zamknęło niż otwarło w tym rejonie. Żory nie mają śródmieścia??! Pfff... Synek zlituj się i 3 razy to przemyśl coś napisał? A rynek w Żorach, uliczki przyległe do niego, starówka z etapami czerwonego muru i kamienniczkami obok rynku to co jest wg. ciebie jak nie śródmieście??
  Po co zaczynasz znowu temat trollowania jak większego trolla tu nie ma niż ty. Wszyscy o tym tutaj wiemy.

 • ~Arteks 2022-01-17 23:08:27

  @Lateks - nie porównuj ORMO z działaniami Straży Miejskiej bo to trochę tak jakby porównywać rzeźnika z zoologiem. ORMO tępiło przeciwników ustroju, a SM ma pilnować porządku i karać tylko tych którzy zachowują się aspołecznie. Wyraźnie była mowa, że ci którzy nie zdążyli wymienić z powodów niezawinionych przez siebie - nie będą karani. A ci którzy łamią przepisy niech są karani zgodnie z taryfikatorem.

 • ~Arteks 2022-01-17 22:53:33

  @bartezz - pomyśl logicznie nad tym co piszesz (jeśli w ogóle możesz). Gdyby się większość zamykała, to większość byłaby pusta, a przecież mniejszość jest pusta! W Żorach nie jest to samo bo tam zwyczajnie życie miasta zawsze koncentrowało się na osiedlach lub marketach bo tam nie ma Śródmieścia. Ale w miastach które mają Śródmieścia - też jest kryzys. Rozumiem, że chcesz sobie z kimś pogadać ale po co trollujesz? Mogłeś przecież napisać coś sensownego o ślizgawce lub w innych tematach?

 • ~bartezz 2022-01-17 22:16:18

  Arteks - te przykłady, które podałeś to albo fast food czyli kebab, albo restauracje szybkiej obsługi i dania na wagę. Zauważ, że Delicje byłą klasą i elegancją, Gazdówka miała ładny góralski wystrój i klimat z wyselekcjonowanymi potrawami, o które dzis ciężko w Rybniku. W Rybniku niestety od 2- 3 lat większość lokali w śródmieściu się zamyka i upada niż otwiera taka prawda co widać po przybywającej ich ilości i to tak blisko rynku.
  Choć powiem ci taką ciekawostkę, że w Żorach jest to samo bo też tam teraz byłem i zaobserwowałem w śródmieściu dokładnie to samo co u nas. Nie wiem czym to tłumaczyć - nowo powstałą Galerią Wiślanką??? U nas też jest Focus i Plaza już długie lata a mimo to lokale stosunkowo blisko rynku się zamykają.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.