Lider za mocny. Kolejna porażka TS ROW Rybnik

2021-09-26, Autor:

W 6. kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 1:4.

W spotkaniu Polonii z ROW-em wszystkie gole padły w drugiej połowie. Tuż po przerwie wynik otworzyła Katarzyna Ciesiółka. W 58. minucie na 2:0 podwyższyła Dominika Hyża. Kolejne dwa trafienia autorstwa Julii Mikołajczak rozstrzygnęły mecz. Na kilkanaście minut przed końcem gospodynie wygrywały już 4:0. Rybniczanki były w stanie odpowiedzieć tylko golem Patrycji Matli.

Dla Polonii było to piąte zwycięstwo w tym sezonie. TS ROW zanotował piątą porażkę.

W następnej kolejce rybniczanki zagrają przed własną publicznością ze Skrą Częstochowa (sobota 2 października, godz. 15:00).

Polonia Środa Wielkopolska – TS ROW Rybnik 4:1 (0:0)

1:0 - Katarzyna Ciesiółka (48), 2:0 - Dominika Hyża (58), 3:0 - Julia Mikołajczak (76), 4:0 - Julia Mikołajczak (78), 4:1 – Patrycja Matla (79)

Skrót meczu:

6. kolejka I ligi: Rolnik Biedrzychowice - Sportowa Czwórka Radom 1:6 Pogoń Tczew - UKS SMS II Łódź 5:0 Resovia - Stomilanki Olsztyn 3:1 Polonia Środa Wielkopolska - ROW Rybnik 4:1 Skra Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski 2:1 Ząbkovia Ząbki - Trójka Staszkówka/Jelna 0:1

1. Polonia Środa Wielkopolska 6 15 5 0 1 22-8
2. Sportowa Czwórka Radom 6 13 4 1 1 24-13
3. SWD Wodzisław Śląski 6 12 4 0 2 16-12
4. Resovia 6 12 4 0 2 11-7
5. Trójka Staszkówka/Jelna 6 10 3 1 2 13-14
6. Pogoń Tczew 6 10 3 1 2 21-16
7. UKS SMS II Łódź 6 9 3 0 3 14-17
8. Skra Częstochowa 6 9 3 0 3 12-11