LKS Bełk wygrał z ROW-em 1964 Rybnik i jest liderem IV ligi

2021-09-15, Autor:

W rozegranym awansem meczu 7. kolejki Zina IV ligi LKS Bełk pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej ROW 1964 Rybnik 3:1 i awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

LKS Bełk dosyć szybko rozpoczął strzelanie w Rybniku. Po kilkunastu minutach było już 2:0. Gole zdobyli Dawid Grabiec i i Piotr Groborz. Trzecią bramkę dla przyjezdnych dorzucił Patryk Joachim.

Rybniczan było stać jedynie na gola honorowego, którego tuż przed przerwą strzelił Łukasz Krakowczyk.

Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Bełku 3:1. Dzięki tej wygranej LKS awansował na pierwsze miejsce w tabeli Zina IV ligi. ROW 1964 jest trzynasty.

ROW 1964 Rybnik – KS Decor Bełk 1:3 (1:3)

0:1 – Dawid Grabiec, 0:2 – Piotr Groborz, 0:3 – Patryk Joachim, 1:3 – Łukasz Krakowczyk

ROW 1964 Rybnik: Kapusta – Janik, Jakubowski, Stolz (Rolka), Kunat, Pochcioł, Krakowczyk, Baranskyi, Cywka (Malik), Pieczka (Piekorz), Sobik (Juraszczyk)

KS Decor Bełk: Kleemann – Szary, Stryczek, Święch (Wójcik), Joachim (Kaczor), Reguła, Rasek, Semeniuk, Grabiec (Szczęch), Sobczyk (Mąka), Groborz

7. kolejka Zina IV ligi (18-19 września):