zamknij

Marcin Zbigniew Wojciech

STAND-UP Jak dalej żyć bez maseczki Marcin Zbigniew Wojciech 2022

2022-04-04

 

 

 

 

⚠️Występy na żywo BILETY??? https://www.marcinwojciech.pl/bilety/

✪ Subskrybuj kanał http://youtube.com/user/marcinwojciechpl?sub_confirmation=1 ?️ Wbijaj na fejsa http://facebook.com/MarcinZbigniewWojciech/

➡️ Zobacz inne filmiki http://youtube.com/watch?v=-MkxaELXt8I&list=PU_R0iqDV5Jq3PV6J6-W-p_Q Stand-up o tym jak teraz żyć be chodzenia w maseczkach. O tym jak dziwinie się czuje gdy wchodzę do sklepu a tam ludzie bez maseczek.

STAND-UP Jak dalej żyć bez maseczki Marcin Zbigniew Wojciech 2022

 

⚠️Występy na żywo BILETY??? https://www.marcinwojciech.pl/bilety/ ✪ Subskrybuj kanał http://youtube.com/user/marcinwojciec... ?️ Wbijaj na fejsa http://facebook.com/MarcinZbigniewWoj... ➡️ Zobacz inne filmiki http://youtube.com/watch?v=-MkxaELXt8... Stand-up o tym jak teraz żyć be chodzenia w maseczkach. O tym jak dziwinie się czuje gdy wchodzę do sklepu a tam ludzie bez maseczek.

 

 

 


Chciałbyś pisać bloga? Napisz do nas: kontakt@tupolska.com

Marcin Zbigniew Wojciech

Marcin Zbigniew Wojciech

Artysta kabaretowy, komik, stand-uper, konferansjer urodzony w Rybniku. Występował w Comedy Central, Polsacie i TVP. Ma na swoim koncie ponad 40 nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce, zajął 2. miejsce na One Ryj Show na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK. Jego filmy na Youtube zobaczyło ponad 3,5 miliona osób, a na Facebooku ponad 25 milionów osób. Piętnaście lat na scenie, jest członkiem grupy STAND-UP Night z Robertem Korólczykiem, Ewą Błachnio oraz Tomkiem JAchimkiem.

Redakcja Rybnik.com.pl nie odpowiada za treści oraz materiały publikowane przez użytkowników platformy blogowej. Treści i materiały publikowane przez Użytkowników stanowią prywatne opinie Użytkowników, za których publikacje Redakcja nie ponosi odpowiedzialności.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 6

 

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.