Koszykówka: dobre dwie kwarty RMKS Xbest to za mało na lidera
0

Przez dwie pierwsze kwarty rybniczanki toczyły wyrównany bój z przewodzącą w tabeli drużyną z Krakowa. Jednak katastrofalna trzecia kwarta i kontuzja Pauliny Majdy, podstawowej rozgrywającej sprawiły, że AZS Politechnika Korona Kraków pokonała RMKS XBEST Rybnik 76:43.

2021-12-19 6688 Autor: tora
Koszykówka: czy RMKS XBEST pokona kolejnego faworyta?
0

RMKS XBEST Rybnik rozegra w niedzielę ostatni mecz koszykówki w tym roku kalendarzowym. Przeciwnikiem będzie drużyna AZS Politechnika Korony Kraków. Spotkanie pokaże na Youtube telewizja Sabmar. Co ciekawe, transmisja zostanie wzbogacona studiem, w którym zaproszeni goście porozmawiają o koszykówce.

2021-12-19 3309 Autor: tora
TS Volley zrewanżował się za porażkę z 2. kolejki
0

Siatkarze TS Volley Rybnik pewnie pokonali outsidera tegorocznych rozgrywek II ligi, MKS II Będzin.

2021-12-18 6687 Autor: Adam Doliba
Żużel: karnety na sezon 2022 już w sprzedaży
4

Karnety na żużlowy sezon 2022 w Rybniku są już dostępne w sprzedaży.

2021-12-17 12306 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
I liga futsalu: TS ROW Rybnik wygrał w Katowicach
0

W zaległym meczu 1. kolejki grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik zmierzyły się na wyjeździe z AZS-em Uniwersytetu Śląskiego.

2021-12-17 4415 Autor: ad
Kolejne medale klubu Monster Akademia Rybnik
0

Dobre stary mają za sobą reprezentanci klubu sportowego Monster Akademia Rybnik.

2021-12-16 9678 Autor: Adam Doliba
Siatkówka: dwie wyjazdowe porażki Jedynki Rybnik
0

Siatkarki UKS-u Jedynka Rybnik rozegrały dwa kolejne mecze w 1. Lidze Śląskiej Kobiet. Niestety oba przegrały.

2021-12-15 4649 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Kinga Zgryźniak najlepsza w Boguszowicach
1

Szpadziści RMKS-u Rybnik z powodzeniem rywalizowali w II Pucharze Polski juniorów, który w miniony weekend odbył się w hali w Boguszowicach.

2021-12-14 5651 Autor: Adam Doliba
Najmłodsze „Frelki” w kolejnej rundzie MP
0

Młode piłkarki TS ROW Rybnik awansowały do drugiej rundy eliminacji mistrzostw Polski do lat 15.

2021-12-13 5198 Autor: ad
I liga futsalu: TS ROW Rybnik wygrał w Krakowie
0

Kolejny dobry mecz w rozgrywkach grupy południowej I ligi futsalu zanotowały rybnickie piłkarki. Tym razem wygrały w Krakowie.