Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik poznali nazwisko nowego trenera. Został nim Ołeksandr Szeweluchin.

Mirosław Mosór: „poziom centralny to minimum”
0

Na początku czerwca nowym prezesem klubu piłkarskiego ROW 1964 Rybnik został Mirosław Mosór. Zastąpił on na tym stanowisku Henryka Frystackiego.

2022-06-30 2889 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Europy skuterów wodnych: Amanda Karasek na podium w Grand Prix Polski
0

Amanda Karasek z Rybnika zajęła drugie miejsce podczas 1. eliminacji mistrzostw Europy skuterów wodnych, czyli Grand Prix Polski.

2022-06-28 1485 Autor: ad, źródło: PZMWiNW
Młodzi żeglarze TS Kuźnia Rybnik dobrze rozpoczęli wakacje
0

Sekcja żeglarska TS Kuźnia Rybnik zaczęła wakacje od regat Kacper Sailor w Poraju.

2022-06-27 1155 Autor: Adam Doliba
Żużel: lider za mocny. Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała w Rybniku
12

W 11. kolejce eWinner 1. Ligi ROW Rybnik przegrał przed własną publicznością z liderem, Abramczyk Polonią Bydgoszcz 41:49.

2022-06-26 7061 Autor: Adam Doliba
12. PKO Rybnicki Półmaraton Księżycowy wygrał biegacz z Ukrainy
0

Zwycięzcą 12. PKO Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego został młody Ukrainiec, Mykola Meusha.

2022-06-26 15160 Autor: Adam Doliba
Julia Polak na podium Grand Prix Gliwic
0

W Gliwicach odbył się międzynarodowy mityng lekkoatletyczny Grand Prix Gliwic zaliczany do kategorii mistrzowskiej międzynarodowej. Bardzo dobrze w imprezie zaprezentowała się zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak.

2022-06-24 1822 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: 12 medali rybnickiego małżeństwa w MP
0

W Toruniu odbyły się 32. mistrzostwa Polski w lekkoatletyce w kategorii masters. W imprezie wzięło udział 600 uczestników. Reprezentujący sekcję lekkoatletyczną RMKS-u Rybnik małżeństwo Urszula i Stefan Molscy zdobyło 12 medali.

2022-06-24 1869 Autor: Adam Doliba
Żużel: ROW Rybnik przegrał w Gnieźnie i spadł na ostatnie miejsce
14

W zaległym meczu 10. kolejki eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik dzielnie walczyli w Gnieźnie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Aforti Startu. Gospodarze opuścili ostatnie miejsce w tabeli i zepchnęli na nie rybniczan.

2022-06-23 7629 Autor: Adam Doliba
ME seniorek w szpadzie: Alicja Klasik z debiutem w Turcji
1

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zadebiutowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy seniorek w szpadzie. Impreza odbyła się w tureckiej miejscowości Antalya.

2022-06-23 1931 Autor: Adam Doliba
Baseball: Silesia Rybnik zrewanżowała się Centaurom
0

Na zakończenie rundy zasadniczej ekstraligi baseballu Silesia Rybnik dwukrotnie pokonała Centaury Warszawa.

2022-06-22 1734 Autor: Adam Doliba
Dreszczowiec w ostatniej kolejce Superligi ROW
0

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniej kolejce Superligi ROW, w której lider Amanis Rybnik zmierzył się z wiceliderem AS Zupil Piaski.

2022-06-22 2895 Autor: Adam Doliba
Koszykówka 3x3: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski do lat 17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski do lat 17 w koszykówce 3x3. W kategorii wiekowej do lat 15 rybniczanki były szóste.

2022-06-21 2295 Autor: Adam Doliba
DMP w miniżużlu: dwa zwycięstwa Rybek Rybnik
0

W miniony weekend miniżużlowcy Rybek Rybnik dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium kolejnych rund Drużynowych Mistrzostw Polski.

2022-06-21 2084 Autor: Adam Doliba
Trener z Argentyny poprowadzi TS ROW Rybnik w II lidze
0

Po nieudanej próbie obrony I ligi, ze stanowiska trenera piłkarek TS ROW Rybnik zrezygnował trener Arkadiusz Tracz. W nowym sezonie pierwszą drużynę poprowadzi Mauro Cordoba.

2022-06-20 2370 Autor: Adam Doliba
Widawski i Kaszyca odchodzą z ROW-u 1964 Rybnik
0

Trenerzy Dariusz Widawski i Paweł Kaszyca kończą pracę z pierwszą drużyną ROW-u 1964 Rybnik.

2022-06-20 4337 Autor: Adam Doliba
Baseball: KS Silesia Rybnik mistrzem Polski juniorów
1

Silesia Rybnik zdobyła złoty medal mistrzostw Polski juniorów w baseballu.

2022-06-19 4038 Autor: Adam Doliba
Rybniczanie w czołówce zawodów pumptrackowych
0

Za nami pierwsza część sezonu największego w Polsce cyklu zawodów pumptrackach „Nie pompujesz – nie jedziesz”, którego stawką jest wyjazd na mistrzostwa świata i tytuł najszybszego pumptrackowego zawodnika w Polsce. W imprezie dobrze spisują się zawodnicy z Rybnika.

2022-06-19 1915 Autor: Adam Doliba
5. edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów
0

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Rybnik.com.pl.

2022-06-13 3760 Autor: ad
Żużel: inauguracja SEC 2022 w Rybniku
2

Poznaliśmy gospodarzy oraz terminarz indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu. Pierwsza runda Speedway Euro Championship SEC 2022 odbędzie się w Rybniku!

2022-01-25 17380 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik

Co widzielibyście w miejscu dawnego Praktikera?