Powroty do Rybnika. ROW 1964 rozpoczął piłkarską wiosnę
0

Z kilkoma zmianami w kadrze na ligowe boiska wrócili piłkarze ROW-u 1964 Rybnik. Ich pierwszym rywalem w rozgrywkach śląskiej II grupy Zina IV ligi był lider GKS II Tychy.

2022-03-12 8218 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik: żużlowcy wyjeżdżają na tor! W weekend pierwsze treningi
0

Po zimowej przerwie rybniccy żużlowcy pierwszy raz wyjadą dziś na tor.

2022-03-12 3777 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
ROW Rybnik: rosyjski żużlowiec Siergiej Łogaczow będzie w klubie mechanikiem
36

Rosjanin Sergiej Łogaczow nie może startować w polskiej lidze. Ma to związek z sankcjami nałożonymi na zawodników. Władze rybnickiego klubu nie podważają decyzji PZM i FIM, ale i też nie chcą zostawić w potrzebie żużlowca, który miał być liderem zespołu.

2022-03-12 15051 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Mistrzostwa Polski w judo: najlepsi juniorzy powalczą w Rybniku
0

W dniach 11-13 marca w hali w Rybniku-Boguszowicach zostaną zorganizowane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Judo.

2022-03-09 5679 Autor: ad
RMKS XBEST Rybnik z szóstym zwycięstwem w I lidze. Decydująca o utrzymaniu batalia w niedzielę
2

RMKS XBEST Rybnik wykonał zadanie i pokonał na własnym parkiecie ostatnią drużynę I ligi PZU Ślęza II MOS Wrocław 70:63. Wrocławska młodzież, mimo że dotąd nie wygrała ani jednego meczu w sezonie, zmusiła rybniczanki do maksymalnego wysiłku. W niedzielę mecz sezonu dla RMKS XBEST Rybnik – zagra z Citronexem Basket Zgorzelec. Wygranie tego meczu różnicą co najmniej dwóch punktów pozwoli rybniczankom zrealizować cel sportowy w debiutanckim sezonie w I lidze, mianowicie utrzymać się.

2022-03-08 4817 Autor: tora
Szpadziści RMKS-u Rybnik rywalizowali w mistrzostwach Europy w Serbii
0

Czworo szpadzistów RMKS-u Rybnik (Alicja Klasik, Kinga Zgryźniak, Wiktor Wałach U20 i Liliana Porwoł U17) wzięło udział w mistrzostwach Europy juniorów i kadetów, które dziś zakończyły się w Nowym Sadzie.

2022-03-07 3460 Autor: Adam Doliba
Kosmiczna końcówka MKKS-u Rybnik w Tarnowskich Górach
0

W 27. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik pokonali na wyjeździe KKS Ragor Tarnowskie Góry 80:77, choć na początku czwartej kwarty przegrywali 53:67.

2022-03-06 5912 Autor: Adam Doliba
Studio Energia Team Rybnik na Balatonie
0

W sobotę na wodzisławskim Balatonie odbyły się bieg z przeszkodami Mors Masakrator, które bardzo mile wspominać będzie drużyna Studio Energia Team Rybnik.

2022-03-06 6240 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik ponownie na ligowych boiskach
0

Po zimowej przerwie na boiska I ligi wróciły piłkarki TS ROW Rybnik. Jak wypadły na inaugurację rundy rewanżowej?

2022-03-05 4499 Autor: Adam Doliba
Warsztaty w DK Boguszowice: dzieci poznają tajniki szermierki