Osiem goli i szalony mecz ROW-u 1964 Rybnik z LKS-em Czaniec
0

W 23. kolejce IV ligi rybniccy piłkarze podejmowali LKS Czaniec. Mecz dostarczył kibicom sporą dawkę emocji.

2022-04-30 9767 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik vs. Cellfast Wilki Krosno: awizowane składy
0

W zaległym meczu eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik podejmą Callfast Wilki Krosno.

2022-04-30 7844 Autor: ad
Żużel: ROW Rybnik drugi w kolejnych rundach DMPJ
0

Na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku zostały rozegrane dwie kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

2022-04-29 5483 Autor: ad
Academia Gorila Rybnik druga w mistrzostwach Polski ADCC
0

Rybnickiemu klubowi Academia Gorila zabrakło kilka punktów do historycznej drużynówki podczas zawodów ADCC Poland.

2022-04-28 4712 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: Sebastian Strzelczak tuż za podium w biegu 6-godzinnym
0

W sobotę lekkoatleci TL ROW Rybnik wzięli udział w dwóch biegowych mistrzostwach Polski.

2022-04-27 5165 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużlowy weekend z Rybkami Rybnik
0

W najbliższy weekend na stadionie miniżużlowym im. Andrzeja Skulskiego w Rybniku-Chwałowicach zostaną zorganizowane dwa turnieje.

2022-04-27 4313 Autor: Adam Doliba
Udane otwarcie sezonu MTB w Rybniku
0

Kolarze górscy ponownie odwiedzili Rybnik. W niedzielę odbyła się inauguracja sezonu Bike Atelier MTB Maratonu, jednej z największych tego typu imprez w Polsce. Na starcie stanęło 800 uczestników, rywalizujących na czterech dystansach. Nie zabrakło też emocji wśród najmłodszych, prawie setka z nich brała udział w wyścigach KIDO.

2022-04-26 4512 Autor: materiały prasowe organizatora
Jeździectwo: Marta Piszczek z Rybnika na podium międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022
0

Reprezentująca Polskę rybniczanka Marta Piszczek zajęła 2. miejsce w finale międzynarodowego turnieju CSI Zielona Góra 2022 w klasie Elite Tour.

2022-04-26 4435 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Duńczyk Nicolai Klindt wraca do ROW-u Rybnik
0

Nicolai Klindt nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik! Duńczyk został wypożyczony do końca sezonu z ekstraligowej Arged Malesy Ostrów.

2022-04-26 7165 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Żużel: dwie rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rybniku
0

W tym tygodniu na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku zostaną rozegrane dwie rundy eliminacyjne Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

2022-04-25 4380 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik