Na wodach Pniowca odbyły się amatorskie mistrzostwa Rybnika w kajakarstwie.

Baseball: Silesia Rybnik dwukrotnie lepsza od „Baronów” z Wrocławia

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej ekstraligi baseballu Silesia Rybnik dwukrotnie okazała się lepsza od wrocławskich „Baronów”.

2022-06-16 3717 Autor: Adam Doliba
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej opanowana przez RMKS Rybnik
0

Po udanym sezonie młode zawodniczki RMKS-u Rybnik zostały nagrodzone przez Śląski Związek Koszykówki.

2022-06-15 5109 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: TL ROW i RMKS Rybnik z 8 medalami mistrzostw województwa śląskiego młodzików
0

W Gliwicach odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego młodzików (do lat 16) w lekkoatletyce. Aż osiem medali zdobyli zawodnicy z rybnickich klubów – TL ROW Rybnik i RMKS Rybnik.

2022-06-14 5475 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski w judo: Urszula Hofman wygrała w Warszawie
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Urszula Hofman, stanęła na najwyższym stopniu podium Pucharu Polski w Warszawie.

2022-06-13 4438 Autor: Adam Doliba
5. edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów
0

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja wyścigu MTB Bike Race Zamysłów. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Rybnik.com.pl.

2022-06-13 6885 Autor: ad
Kejza Team Rybnik: Krzysztof Czupryna mistrzem Europy i Polski w judo
0

Najstarsi dżudocy Kejza Team Rybnik z powodzeniem walczyli w mistrzostwach Europy i Polski.

2022-06-12 4915 Autor: Adam Doliba
Pływanie: Anna Duda pobiła 10-letni rekord Polski
0

W dniach 10- 12 czerwca w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy reprezentowała Anna Duda, która trenuje pod okiem Mirosława Kubisa. Występ rybniczanki zdecydowanie należy uznać za udany.

2022-06-12 6089 Autor: Adam Doliba
Pierwsza gala MMA w Rybniku za nami. Oto, kto zwyciężył w zaciętych walkach Silesian MMA (zdjęcia)
8

Takiej imprezy sportowej dotąd nie organizowano w Rybniku. To się zmieniło wczoraj (11 czerwca) w hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach. W gali Silesian MMA wzięło udział 20 zawodników – głównie z naszego regionu. Kto wygrał swoje walki? Kto zdobył pas?

2022-06-12 21637 Autor: bf
ROW 1964 Rybnik kończy sezon na 11. miejscu
0

W ostatniej kolejce śląskiej II grupy Zina IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z MRKS Czechowice-Dziedzice. Podopieczni trenera Dariusza Widawskiego kończą sezon na 11. miejscu.

2022-06-11 7476 Autor: Adam Doliba