Miniżużel: MKMŻ Rybki Rybnik wicemistrzem Polski. Zdecydował bieg dodatkowy!
2

Miniżużlowcy Rybek Rybnik wywalczyli srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski w klasie 85-125cc. O losach tytułu zdecydował bieg dodatkowy.

2022-09-17 6315 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: prezes Krzysztof Mrozek zaskoczony postawą Andreasa Lyagera
1

Andreas Lyager, choć jakiś czas temu osiągnął porozumienie z ROW-em Rybnik, zdecydował się na starty w innym klubie. Głos w sprawie zabrał prezes Krzysztof Mrozek.

2022-09-16 8846 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Kamień Extreme Kids 2022 - ruszyły zapisy
0

MOSiR Rybnik zaprasza do udziału w finałowej imprezie Rybnickiej Ligi OCR Kids.

2022-09-16 4553 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: sukcesy młodych miotaczy RMKS-u Rybnik w Bielsku-Białej
0

W mistrzostwach międzywojewódzkich w lekkoatletyce dobrze spisali się reprezentanci Rybnika.

2022-09-15 4136 Autor: Adam Doliba
Boks: Julia Oleś wicemistrzynią Śląska
0

W Gliwicach odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Śląska kobiet w boksie. W imprezie dobrze zaprezentowała się rybniczanka, Julia Oleś.

2022-09-15 4617 Autor: Adam Doliba
Żużel. Andreas Lyager: „Nie będę jeździć w ROW-ie Rybnik”
6

W lipcu prezes Krzysztof Mrozek zapowiedział pozostanie w ROW-ie lidera rybnickiego klubu, Andreasa Lyagera. Tymczasem Duńczyk ogłosił, że zmienia barwy klubowe.

2022-09-15 9028 Autor: ad, źródło: sportowefakty.wp.pl
Puchar Polski w szpadzie: Liliana Porwoł najlepsza w Katowicach
1

Liliana Porwoł z RMKS-u Rybnik okazała się bezkonkurencyjna w I Pucharze Polski Juniorów Młodszych w szpadzie w Katowicach.

2022-09-14 3806 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik pożegnał się z Pucharem Polski w II rundzie. Decor Bełk gra dalej
0

W zaległym meczu II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u 1964 przegrali z Decorem Bełk.

2022-09-14 4093 Autor: Adam Doliba
Judo. Polonia Rybnik: Dawid Szulik na podium Pucharu Polski Juniorów
0

Dawid Szulik z Polonii Rybnik wywalczył brązowy medal Międzynarodowego Otwartego Pucharu Polski Juniorów w Sochaczewie.

2022-09-14 2924 Autor: Adam Doliba
Weterani Kejza Team Rybnik walczyli w mistrzostwach świata
1

Najstarsi dżudocy Kejza Team Rybnik wzięli udział w mistrzostwach świata weteranów w Krakowie.

2022-09-11 4428 Autor: Adam Doliba