XV Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup: dwa kluby z Rybnika na podium klasyfikacji drużynowej
0

W hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach odbyła się 15. edycja międzynarodowego turnieju judo Silesia Cup. W imprezie wzięli udział młodzi zawodnicy dwóch rybnickich klubów – Polonii Rybnik i Kejza Team Rybnik.

2022-11-20 6223 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik lepszy od MKS-u II Dąbrowa Górnicza
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik zanotowali szóste zwycięstwo. Tym razem na wyjeździe z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

2022-11-20 4211 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka. I liga: wygrana RMKS-u xBest Rybnik w Gorzowie
0

W 9. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik wygrały na wyjeździe z Eneą AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 77:67.

2022-11-19 4071 Autor: Adam Doliba
Tie-break dla rybniczan! TS Volley z drugim zwycięstwem
0

W 8. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik pokonali przed własną publicznością AKS V LO Rzeszów 3:2. Było to ich drugie zwycięstwo w sezonie.

2022-11-19 4522 Autor: Adam Doliba
Żużel: Jan Kvech wypożyczony do ROW-u Rybnik
0

W sezonie 2023 w barwach ROW-u Rybnik będzie występował Jan Kvech. Czeski żużlowiec został wypożyczony ze Stelmet Falubazu Zielona Góra.

2022-11-18 5932 Autor: ad
Academia Gorila Rybnik z medalami mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu
0

Reprezentanci klubu Academia Gorila Rybnik zdobyli 10 medali mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu.

2022-11-17 5815 Autor: ad
Szpadzistki RMKS-u Rybnik walczyły Pucharze Świata seniorek w Tallinie
0

W miniony weekend odbył się pierwszy w tym sezonie Puchar Świata seniorek. W Tallinie zobaczyliśmy trzy zawodniczki z Rybnika.

2022-11-17 3172 Autor: ad
Miniżużel. Twardziele 2022: najlepsza organizacja w Rybkach Rybnik!
0

W plebiscycie „Twardziele 2022” władze Rybek Rybnik otrzymały nagrodę w kategorii „Najlepszy organizacyjnie klub”.

2022-11-14 6015 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: Krystian Pieszczek i Patryk Wojdyło z rocznymi kontraktami
0

Prezes KS ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek, podpisał roczne kontrakty z Krystianem Pieszczkiem i Patrykiem Wojdyło.

2022-11-13 4027 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Szermierka: Liliana Porwoł w finale III Pucharu Polski juniorów młodszych w Rybniku
0

W hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbył się III Puchar Polski juniorów młodszych (do lat 17) w szpadzie.

2022-11-13 3952 Autor: Adam Doliba