Tenis: rybniczanin Julian Gawlik najlepszy w Krakowie
0

Na krytych kortach UKS tenis24 w Krakowie odbył się turniej rangi 5 (WTK) w kategorii juniorów (do 18 lat). Najlepszy w singlu i deblu okazał się 16-letni rybniczanin Julian Gawlik, reprezentant Klubu Sportowego Rybnickie Towarzystwo Tenisowe.

2022-12-07 3187 Autor: Adam Doliba
10. Bieg po Moczkę i Makówki - zapowiedź
0

10. Bieg po Moczkę i Makówki odbędzie się 17 grudnia. To najbardziej kolorowy bieg na Śląsku.

2022-12-06 3000 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Tokio szczęśliwe dla Julii Kowalczyk (Polonia Rybnik)
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, zajęła wysokie 5. miejsce w prestiżowym turnieju Grand Slam w Tokio.

2022-12-06 5662 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale Kejza Team Rybnik w Bytomiu i Sosnowcu
0

Młodzi dżudocy Kejza Team Rybnik wzięli udział w otwartych mistrzostwach Bytomia i Sosnowca.

2022-12-05 2869 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Barbórkowe bieganie po raz osiemnasty
1

W niedzielę 4 grudnia odbyła się 18. edycja Biegu Barbórkowego. Zwyciężył Oliwier Mutwil z Wodzisławia Śląskiego.

2022-12-05 3483 Autor: ad
Czwarta wygrana z rzędu RMKS-u xBest Rybnik
0

W 11. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik wygrały po raz szósty. Tym razem rozprawiły się w hali w Boguszowicach z Isands Wichoś Jelenia Góra.

2022-12-04 3530 Autor: Redakcja
Trwa dobra passa rybnickich siatkarzy
0

W 10. kolejce II ligi (4. grupa) siatkarze TS Volley Rybnik pokonali przed własną publicznością Akademię Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:2.

2022-12-03 3354 Autor: Redakcja
Żużel. ROW Rybnik: Patryk Wojdyło pojeździ w Argentynie
0

Żużlowiec ROW-u Rybnik, Patryk Wojdyło, weźmie udział w cyklu zawodów o Indywidualne Mistrzostwo Argentyny.

2022-12-03 3433 Autor: Redakcja
Sportowy weekend w Rybniku (3-4 grudnia 2022)
0

Sportowych emocji, za sprawą mundialowych rozgrywek, nie brakuje. Warto także spojrzeć na to, co dzieje się na lokalnych arenach.

2022-12-02 2957 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Judo: dwa złote medale Polonii Rybnik w Tiger Cup
0

Pięciu zawodników pod okiem trenera Krzysztofa Miki reprezentowało Polonię Rybnik w zawodach Tiger Cup w Oleśnicy.

2022-12-01 3450 Autor: Redakcja