Szermierka: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak w złotej drużynie mistrzostw Europy juniorek w Tallinie
1

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik zostały drużynowymi mistrzyniami Europy juniorek w szpadzie.

2023-02-28 5315 Autor: Adam Doliba
Studio Energia Team Rybnik na podium Mors Masakratora
0

Sobota była szczęśliwym dniem dla biegaczy drużyny Studio Energia Team Rybnik, którzy wystartowali w zawodach Mors Masakrator w Parku Trzy Wzgórza w Wodzisławiu Śl.

2023-02-28 3842 Autor: ad
Bike Race Lyski 2 – trwają zapisy!
1

Pod koniec marca zostanie zorganizowana druga edycja imprezy Bike Race Lyski.

2023-02-28 9711 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik: mobilizacja w trzeciej kwarcie ustawiła mecz
0

W 24. kolejce II ligi MKKS Rybnik pokonał na wyjeździe ostatnią w tabeli Wisłę Kraków 81:52. Dla naszych koszykarzy było to siódme zwycięstwo z rzędu i szesnaste w tym sezonie.

2023-02-27 3193 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Orzeł Cup 2023 przyciągnął blisko 160 dzieci
0

W hali Szkoły Podstawowej w Jankowicach odbyła się kolejna edycja turnieju Orzeł Cup. Podczas dwudniowych zmagań wzięło udział prawie 160 dzieci, zostało rozegranych 40 spotkań, które w sumie trwały 560 minut. Organizatorem wydarzenia był LKS Orzeł Jankowice.

2023-02-27 4985 Autor: ad
Szermierka: Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) z brązowym medalem mistrzostw Europy do lat 20
2

Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy do lat 20 w Tallinie.

2023-02-26 4710 Autor: Adam Doliba
TS Volley Rybnik: ciężko wywalczone zwycięstwo z faworytem
0

W 18. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik pokonali przed własną publicznością Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno 3:2.

2023-02-26 4464 Autor: Adam Doliba
Cykl RAP Cup 2023 dobiegł końca
0

Wszystko co dobre szybko się kończy. W minioną sobotę odbył się ostatni z trzeciego cyklu zimowych turniejów pod nazwą RAP Cup 2023. Ostatni akcent to rozgrywki zawodników rocznika 2011 i młodszych, którzy rywalizowali w hali w Boguszowicach.

2023-02-26 4141 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS Xbest: kolejny spacerek rybnickich koszykarek. Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. na łopatkach
0

W 22. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik wygrały przed własną publicznością z Eneą AZS AJP II Gorzów Wlkp. 75:24.

2023-02-25 5706 Autor: Adam Doliba