Pięć medali RCSW Fighter Rybnik w Pucharze Europy w Lublinie
0

Dwunasta edycja Pucharu Europy w Taekwon-do w Lublinie zakończyła się bardzo pomyślnie dla reprezentacji Rybnickiego Centrum Sportów Walki Fighter.

2023-06-21 4044 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Baseball: imponujący początek Silesii Rybnik. Drużyny z Gruzji i Bułgarii bez szans
0

Na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku trwa turniej eliminacyjny Pucharu Europejskiej Federacji Baseballu. W imprezie bardzo dobrze spisują się gospodarze, czyli KS Silesia Rybnik.

2023-06-20 4033 Autor: Adam Doliba
Bike Race Zamysłów VI - wyścig rowerowy wokół Zamysłowa
0

W niedzielę 2 lipca zostanie zorganizowana kolejna edycja wyścigu rowerowego wokół Zamysłowa – Bike Race Zamysłów VI.

2023-06-19 7709 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Grand Slam w judo: 7. miejsce Julii Kowalczyk w Astanie
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk (57 kg) zajęła 7. miejsce w zawodach Grand Slam Kazachstanu w Astanie.

2023-06-19 3429 Autor: ad
Żużel: udany rewanż ROW-u za porażkę w Poznaniu. Bonus zostaje w Rybniku
14

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej żużlowcy ROW-u Rybnik zrewanżowali się za porażkę w Poznaniu i pokonali InvestHousePlus PSŻ 48:42. Gospodarze zgarnęli również punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.

2023-06-18 11697 Autor: ad
Boks: Julia Oleś mistrzynią Polski juniorek do lat 18
0

Rybniczanka Julia Oleś, reprezentująca klub Garda Gierałtowice, została mistrzynią Polski juniorek do lat 18 w boksie w kategorii wagowej do 81 kg.

2023-06-17 4731 Autor: Adam Doliba
Baseballowy tydzień w Rybniku. KS Silesia zagra z drużynami z Bułgarii, Ukrainy, Gruzji i Wielkiej Brytanii
1

W dniach 19-24 czerwca na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku zostanie rozegrany turniej eliminacyjny Pucharu Europejskiej Federacji Baseballu. Wśród drużyn rywalizujących o awans będzie oczywiście KS Silesia Rybnik.

2023-06-17 3630 Autor: Adam Doliba
RCSW Fighter Rybnik z 5 medalami mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców
1

Klub Rybnickie Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter - TKM” świętował kolejny sportowy sukces.

2023-06-16 3513 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: Iga Łapeta z RMKS-u Rybnik podwójną mistrzynią Śląska
0

Bardzo dobrze w Letnich Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach spisali się pływacy RMKS-u Rybnik.

2023-06-15 3822 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: pierwsze podium Rocha Wujca w Pucharze Polski
0

14-letni rybniczanin Roch Wujec zdobył swoje pierwsze podium w Pucharze Polski podczas II rundy PP na torze w Gdańsku.

2023-06-15 3432 Autor: ad, źródło: materiały prasowe