Pływanie: Iga Łapeta z RMKS-u Rybnik na podium mistrzostw Polski juniorek
0

Pływaczka RMKS-u Rybnik, Iga Łapeta, zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski juniorek do lat 16.

2023-07-17 5571 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Silesia Equestrian: hymn Polski dla rybniczanki Marty Piszczek
0

Międzynarodowe zawody w skokach Silesia Equestrian okazały się szczęśliwe dla Marty Piszczek z Rybnika.

2023-07-16 4919 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Młodzi szachiści zagrali na Ignacym
1

Miejski Klub Szachowy w Rybniku zorganizował w Zabytkowej Kopalni Ignacy IV Turniej Szachowy pod Patronatem PGE GiEK.

2023-07-14 5341 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Siatkówka: TS Volley Rybnik rozpocznie sezon 2023/24 na wyjeździe
0

W sezonie 2023/24 siatkarze TS Volley Rybnik ponownie będą rywalizować w IV grupie II ligi. Pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe 30 września.

2023-07-12 4433 Autor: ad
Żużel: ROW Rybnik drugi w tabeli. Polonia pokonana (zdjęcia)
1

Żużlowcy ROW Rybnik pokonali w ważnym meczu Abramczyk Polonię Bydgoszcz 49:41. Tym samym rybniczanie umocnili się na drugim miejscu w tabeli.

2023-07-08 14980 Autor: lk
Deszcz nagród dla młodych koszykarek RMKS-u Rybnik
2

Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej zakończyła sezon 2022/23. Sporo nagród trafiło w ręce zawodniczek RMKS-u Rybnik.

2023-07-05 4914 Autor: ad
Roch Wujec zakończył II rundę Mistrzostw Polski na 3 miejscu
0

W niedzielę (2 lipca) odbyła się II runda Mistrzostw Polski w motocrossie na torze w Człuchowie. Roch Wujec po bardzo dobrej jeździe zakończył zawody na 3 miejscu.

2023-07-04 4395 Autor: lk
Gaj i Wójcik na podium Regaty ENERGA NORD CUP Gdańsk
0

Dwóch rybniczan Karol Gaj oraz Wojtek Wójcik na podium Regaty ENERGA NORD CUP Gdańsk. Zajęli trzecie miejsca.