Pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. Na kogo trafiły trzy drużyny z naszego miasta?

2023-08-31 4001 Autor: Adam Doliba
33. Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce: 10 medali rybnickiego małżeństwa
0

W dniach 26-27 sierpnia w Łodzi odbyły się 33. Mistrzostwa Polski Masters w lekkiej atletyce. W imprezie z powodzeniem rywalizowali Urszula i Stefan Molscy z RMKS-u Rybnik.

2023-08-31 3962 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga baseballu: Gepardy Żory wygrały w Rybniku. Silesia spadła na 4. miejsce
0

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się decydującą faza sezonu ekstraligi baseballu, czyli play-offy. W nich pierwszy rywalem Silesii Rybnik będzie mistrz Polski, Stal Kutno.

2023-08-30 2707 Autor: Adam Doliba
Żeglarstwo. TS Kuźnia Rybnik: dobre wyniki Wojciecha Wójcika i Marty Wójciak w Europa Cup w Pucku
0

W regatach Europa Cup rozegranych w Pucku w zaciętej międzynarodowej rywalizacji czwarte miejsce w kategorii do lat 16 zajęli żeglarze TS Kuźnia Rybnik, Wojciech Wójcik i Marta Wójciak.

2023-08-30 2587 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik opanowały podium Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 85-140cc
0

W niedzielę odbyła się ostatnia runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 85-140cc. W imprezie czołowe role odegrali miniżużlowcy Rybek Rybnik, którzy zostali wypożyczeni na te zawody do klubów z Ostrowa i Częstochowy.

2023-08-29 3842 Autor: Adam Doliba
Patrick Hansen: „Przede mną długa rehabilitacja”
4

Patrick Hansen w poniedziałek wieczorem przeszedł udaną operację zespolenia kostki prawej nogi. To kolejna dobra wiadomość ze szpitala w Kaliszu, gdzie kapitan ROW-u Rybnik trafił po wypadku na torze w sobotnim meczu z Arged Malesą Ostrów.

2023-08-29 18266 Autor: Adam Doliba
II liga. TS ROW Rybnik: remis na początek sezonu
0

Na inaugurację rozgrywek grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały w Kamieniu z Wandą Kraków.

2023-08-28 3327 Autor: Adam Doliba
Samuel z TS Kuźnia Rybnik Mistrzem Polski w klasie Optymist
0

Bardzo dobre informacje napłynęły do Rybnika z Giżycka. Samuel Bac Cardenas – zawodnik TS Kuźnia Rybnik został Mistrzem Polski w klasie Optymist. Dobre miejsce zajął też kolejny wychowanek rybnickiego klubu – Wojciech Kluczniok.

2023-08-28 3180 Autor: bf
Patrick Hansen przeszedł operację. Jest nowy komunikat o jego stanie zdrowia
2

Patrick Hansen jest po operacji odbarczenia rdzenia kręgowego. Zawodnik KS ROW Rybnik uległ wczoraj poważnemu wypadkowi na torze żużlowym. Rybnicki klub przedstawił najnowszy komunikat o jego stanie zdrowia.

2023-08-27 22018 Autor: bf
Rybniczanin Kamil Kalamarz piąty w ultramaratonie rowerowym Carpatia Divide
1

Kamil Kalamarz z Rybnika zajął piąte miejsce w ultramaratonie rowerowym Carpatia Divide. Trasę długości 630 km pokonał w 81 godzin i 35 minut!

2023-08-27 8669 Autor: Adam Doliba