TS Volley Rybnik: jeden punkt w Ropczycach
0

W 3. kolejce II ligi TS Volley Rybnik przegrał na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce 2:3.

2023-10-17 2969 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik zdominowały finał Mistrzostw Polski Par Klubowych
1

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze w Chwałowicach wygrali Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba. Drugie miejsce zajęli Wiktor Klecha i Piotr Reszka.

2023-10-16 3846 Autor: Adam Doliba
Puchar Europy kadetek w szpadzie: Laura Misiak na podium w Budapeszcie
2

Laura Misiak z RMKS-u Rybnik zdobyła w Budapeszcie srebrny medal turnieju drużynowego Pucharu Europy kadetek w szpadzie.

2023-10-15 3655 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik nadal niepokonany w II lidze
0

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli koszykarze MKKS-u Rybnik. Tym razem na wyjeździe pokonali GTK AZS Gliwice 87:76 i z kompletem punktów prowadzą w tabeli II ligi.

2023-10-15 3939 Autor: Adam Doliba
Osłabiony RMKS Xbest Rybnik nie dał rady liderowi I ligi
0

W drugim meczu sezonu koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik doznały drugiej porażki. Na parkiecie w Boguszowicach lepszy od gospodyń okazał się aktualny lider I ligi, Contimax MOSiR Bochnia.

2023-10-14 3447 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (14-15.10.2023)
0

Sprawdź, na jaką imprezę sportową warto wybrać się w weekend.

2023-10-14 2566 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Boks: Mateusz Makarski mistrzem Polski młodzików
1

Mateusz Makarski (42 kg) z RMKS-u Rybnik został mistrzem Polski młodzików w boksie.

2023-10-13 2859 Autor: Adam Doliba
Australijczyk Rohan Tungate nowym żużlowcem ROW-u Rybnik w sezonie 2024
3

Nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik w sezonie 2024 będzie Rohan Tungate. W minionym sezonie Australijczyk reprezentował zwycięzcę 1. Ligi Żużlowej, czyli Enea Falubaz Zielona Góra.

2023-10-13 7000 Autor: Adam Doliba
Szachy: dwa medale Karoliny Figi w mistrzostwach Europy juniorów w Słowenii
0

Rybniczanka Karolina Figa z KSz Zefir Boguszowice zdobyła dwa medale mistrzostw Europy juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych w Słowenii.

2023-10-13 2874 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Gloria Klughardt na podium Pucharu Polski seniorek
3

Nowa zawodniczka RMKS-u Rybnik, Gloria Klughardt zajęła trzecie miejsce w I Pucharze Polski seniorek w Szczecinie. Alicja Klasik była siódma.

2023-10-12 3147 Autor: Adam Doliba