TS Volley na czele po I rundzie

2008-11-10, Autor:
Meczem z SK Górnik Radlin zakończyła się pierwsza runda rozgrywek grupowych mistrzostw Śląska kadetów.

Na czele tabeli znajduje się TS Volley Rybnik z tą samą ilością punktów co UKS SMS Bielsko Biała.

Mecz z Górnikiem Radlin tradycyjnie miał wyrównany i zacięty przebieg. Po bardzo dobrym pierwszym secie (wygrana 25:21), nasi siatkarze stanęli, co natychmiast wykorzystali radlinianie wygrywając dwa kolejne sety (25:20, 25:17). Czwarty set to znowu dobra gra rybniczan i zwycięstwo do -10. Tie break tylko w początkowej fazie wyrównany, później już pod pełną kontrolą TS Volley (15:11).

W meczu wystąpili: Michał Dudek (C), Łukasz Bonk (L), Paweł Lisewski, Przemysław Wolny, Bartosz Inglot, Maurycy Kasperski, Zbigniew Bugdol, Sebastian Kołodziejski, Piotr Daniluk, Mateusz Mielnik i Mateusz Pyszny, a trenerem TS Volley Rybnik jest Lech Kowalski.