TS ROW Rybnik: grając w osłabieniu odrobiły straty

2022-10-17, Autor:

W 8. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały na własnym boisku z Wandą Kraków 2:2.

Na obiekcie w Kamieniu początek spotkania ROW-u z Wandą należał do przyjezdnych. W 7. i 16. minucie do bramki rybniczanek trafiała Wiktora Kaczmarek. Na domiar złego w 14. minucie czerwoną kartkę zobaczyła Ailin Franzante i TS ROW musiał grać w osłabieniu.

Taki obrót spraw nie załamał gospodyń i już w 28. minucie gola kontaktowego zdobyła Petra Zdechovanova. Ta sama zawodniczka wyrównała w 69. minucie.

Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 2:2. Był to pierwszy remis ROW-u w tym sezonie.

Rybniczanki z 19 punktami na koncie zajmują trzecie miejsce w tabeli II ligi.

8. kolejka grupy południowej II ligi: ROW Rybnik - Wanda Kraków 2-2 Rolnik Biedrzychowice - KSP Kielce 0-1 Ślęza Wrocław - Unia Lublin 5-1 Dąb Zabierzów Bocheński - Pogoń Zduńska Wola 1-3 Podgórze Kraków - Sokół Kolbuszowa Dolna 1-4 AZS UJ II Kraków - Respekt Myślenice 2-3

1. Respekt Myślenice 9 22 7 1 1 21-5
2. Ślęza Wrocław 8 21 7 0 1 33-5
3. ROW Rybnik 8 19 6 1 1 41-12
4. Wanda Kraków 8 17 5 2 1 18-8
5. AZS UJ II Kraków 8 15 5 0 3 21-13
6. Sokół Kolbuszowa Dolna 8 14 4 2 2 20-13
7. Pogoń Zduńska Wola 9 10 3 1 5 13-28
8. Unia Lublin 8 9 3 0 5 13-18