Lista startowa 1. rundy Tauron SEC 2022 w Rybniku
0

Za nami losowanie numerów startowych na 1. rundę cyklu Tauron SEC 2022 w Rybniku, która została zaplanowana na 2 lipca o godz. 19:00.

2022-06-30 3260 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Mirosław Mosór: „poziom centralny to minimum”
0

Na początku czerwca nowym prezesem klubu piłkarskiego ROW 1964 Rybnik został Mirosław Mosór. Zastąpił on na tym stanowisku Henryka Frystackiego.

2022-06-30 8694 Autor: Adam Doliba
Tauron SEC: spotkaj gwiazdy żużla w Focus Park Rybnik
1

W Focus Park w Rybniku będzie można spotkać się z aktualnym indywidualnym mistrzem Europy, Mikkelem Michelsenem oraz Januszem Kołodziejem, którzy już w sobotę wystartują w pierwszej rundzie Tauron Speedway Euro Championship.

2022-06-29 4168 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Europy skuterów wodnych: Amanda Karasek na podium w Grand Prix Polski
0

Amanda Karasek z Rybnika zajęła drugie miejsce podczas 1. eliminacji mistrzostw Europy skuterów wodnych, czyli Grand Prix Polski.

2022-06-28 5175 Autor: ad, źródło: PZMWiNW
Młodzi żeglarze TS Kuźnia Rybnik dobrze rozpoczęli wakacje
0

Sekcja żeglarska TS Kuźnia Rybnik zaczęła wakacje od regat Kacper Sailor w Poraju.

2022-06-27 4678 Autor: Adam Doliba
Żużel: lider za mocny. Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała w Rybniku
12

W 11. kolejce eWinner 1. Ligi ROW Rybnik przegrał przed własną publicznością z liderem, Abramczyk Polonią Bydgoszcz 41:49.

2022-06-26 9942 Autor: Adam Doliba
12. PKO Rybnicki Półmaraton Księżycowy wygrał biegacz z Ukrainy
0

Zwycięzcą 12. PKO Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego został młody Ukrainiec, Mykola Meusha.

2022-06-26 20722 Autor: Adam Doliba
Biegowa „Szychta na Gichcie” w Palowicach
0

Stowarzyszenie Luxtorpeda po raz kolejny zaprasza na imprezę biegową pod nazwą „Grill+Run=Fun – Szychta na Gichcie”.

2022-06-25 5172 Autor: Adam Doliba
Żużel: czy ROW Rybnik powtórzy wynik z Bydgoszczy?
0

Przed rybnickimi żużlowcami bardzo trudne zadanie. W najbliższej kolejce będą gościć lidera eWinner 1. Ligi, Abramczyk Polonię Bydgoszcz.

2022-06-24 3671 Autor: Adam Doliba
Julia Polak na podium Grand Prix Gliwic
0

W Gliwicach odbył się międzynarodowy mityng lekkoatletyczny Grand Prix Gliwic zaliczany do kategorii mistrzowskiej międzynarodowej. Bardzo dobrze w imprezie zaprezentowała się zawodniczka TL ROW Rybnik, Julia Polak.

2022-06-24 4834 Autor: Adam Doliba