Remis w sparingu Odra – ROW. Padło 6 bramek
0

W drugim meczu kontrolnym przed nowym sezonem ROW 1964 Rybnik zremisował z Odrą Wodzisław 3:3. Do przerwy Odra prowadziła 2:0, ale w drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami i oglądaliśmy jeszcze 5 trafień. Ostatecznie ROW zdołał doprowadzić do wyrównania. Bramki zdobyli Olaf Sobik, Kornel Musiatowicz i Maciej Kłosek (samobójcza).

2022-07-17 6336 Autor: kb, bf
Wiatr w żaglach rybniczan. Matylda Ferenc i Wojtek Wójcik z medalami!
0

Bardzo dobre wieści napłynęły do nas z Mistrzostw Polski w Gdyni. Brązowym medalistą w klasie Optymist został Wojciech Wójcik, wychowanek TS Kuźnia Rybnik. Wcześniej sukces duży sukces osiągnęła również Matylda Ferenc!

2022-07-17 6352 Autor: bf
ROW 1964 Rybnik rozpoczął treningi z nowym sztabem szkoleniowym
0

W poniedziałek 11 lipca rozpoczął się pierwszy trening piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik przed sezonem 2022/2023. Z nowym sztabem szkoleniowym na pokładzie.

2022-07-13 8055 Autor: Adam Doliba
I runda DMP w miniżużlu: Rybki Rybnik drugie w Bydgoszczy
0

W niedzielę w Bydgoszczy zostały rozegrane zaległe zawody I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Na podium stanęły Rybki Rybnik.

2022-07-11 5643 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: Marcin Kosiorowski z MKKS-u Rybnik w ósmej drużynie na świecie
0

Reprezentacja Polski do lat 17 mężczyzn zajęła ósme miejsce w mistrzostwach świata w Hiszpanii. W składzie Biało-Czerwonych z powodzeniem grał młody koszykarz MKKS-u Rybnik, Marcin Kosiorowski.

2022-07-10 7161 Autor: Adam Doliba
Przełamanie ROW-u w meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Dwa punkty zostają w Rybniku
2

Po sześciu porażkach z rzędu w zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk 48:42.

2022-07-10 10575 Autor: Adam Doliba
Woryna i Zengota daleko w 1. finale Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski
1

W 1. finale Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Grudziądzu nie powiodło się Kacprowi Worynie i Grzegorzowi Zengocie.

2022-07-09 5809 Autor: Adam Doliba
Marta Piszczek na podium 5. etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej
0

Trzecie miejsce w silnie obsadzonym seniorskim turnieju Polskiej Ligi Jeździeckiej to jedno z największych osiągnięć rybniczanki, 14-letniej amazonki Marty Piszczek.

2022-07-09 5098 Autor: Adam Doliba
Baseballiści KS Silesia Rybnik walczyli w turnieju kwalifikacyjnym mistrzostw Europy do lat 18
0

Juniorzy KS Silesia Rybnik wzięli udział w turnieju kwalifikacyjnym mistrzostw Europy do lat 18, które odbyły się w Szwecji.

2022-07-09 5573 Autor: Adam Doliba
Szymon Ludwiczak na najwyższym stopniu podium w 1. rundzie finału Pucharu Europy Par 250 cc
0

W Częstochowie odbył się pierwszy finał Pucharu Europy Par w kategorii 250 cc. W składzie reprezentacji Polski dobry występ zanotował rybniczanin, Szymon Ludwiczak.

2022-07-09 4072 Autor: Adam Doliba