Żużel: czy ROW Rybnik powstrzyma rozpędzone Zdunek Wybrzeże Gdańsk?
2

W zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi żużlowcy ROW-u Rybnik podejmą Zdunek Wybrzeże Gdańsk, które nie przegrało od czterech spotkań.

2022-07-08 5105 Autor: Adam Doliba
Żużel: ROW Rybnik ostatni w turnieju MMPPK
0

W Rzeszowie odbył się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. W zawodach ostatnie miejsce zajęli żużlowcy rybnickich „Rekinów”.

2022-07-08 3050 Autor: Adam Doliba
Rybnicka Liga OCR Kids 2022
0

W ramach Rybnickiej Ligi OCR Kids zaplanowano trzy imprezy: 16 lipca (ORS Ruda), 27 sierpnia (podczas Alter Sport Festiwal) i 25 września (Kamień Extreme Kids).

2022-07-07 5342 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna: z kim zagra ROW 1964 Rybnik?
0

Znamy ramowy terminarz śląskiej II grupy IV ligi na sezon 2022/23. Wiemy też, z kim ROW 1964 Rybnik rozegra przedsezonowe sparingi.

2022-07-07 6713 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: Marcin Kosiorowski z MKKS-u Rybnik w ćwierćfinale mistrzostw świata do lat 17
0

Reprezentacja Polski do lat 17 mężczyzn w najlepszej ósemce mistrzostw świata w Hiszpanii! W składzie Biało-Czerwonych dobrze spisuje się koszykarz MKKS-u Rybnik, Marcin Kosiorowski.

2022-07-07 4458 Autor: Adam Doliba
Amatorskie Mistrzostwa Rybnika w sportach siłowych 2022
0

Amatorskie Mistrzostwa Rybnika to cykl 10 imprez rekreacyjno-sportowych dla mieszkańców Rybnika, którzy mają szansę zdobyć złotą, srebrną lub brązową odznakę Rybnickiego Sportowca.

2022-07-07 4765 Autor: Adam Doliba
MP w motocrossie: Roch Wujec drugi w Strykowie
0

13-letni mieszkaniec Rybnika, zawodnik motocrossowy Roch Wujec, ma za sobą udane rundy w swoim debiutanckim sezonie w mistrzostwach Polski.

2022-07-04 4404 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba wygrali w Częstochowie
0

Na minitorze w Częstochowie zostały rozegrane dwie pierwsze rundy Pucharu Ekstraligi 85-125cc. W obu najlepsi okazali się reprezentanci Rybek Rybnik, Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba.

2022-07-03 5025 Autor: Adam Doliba
Żużel: druga porażka ROW-u Rybnik z Cellfast Wilkami Krosno
4

Dziś na torze w Krośnie żużlowcy ROW-u Rybnik po raz drugi w tym sezonie przegrali z Cellfast Wilkami.

2022-07-03 9040 Autor: Adam Doliba
Leon Madsen wygrał 1. rundę Tauron SEC w Rybniku
0

Dziś na stadionie żużlowym w Rybniku odbyły się pierwsze zawody z cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Wygrał Leon Madsen z Danii.

2022-07-02 6936 Autor: Adam Doliba