MKKS Rybnik pokonał faworyta z Rzeszowa i odniósł dziesiąte zwycięstwo z rzędu!
0

W 27. kolejce II ligi MKKS Rybnik wygrał z wyżej notowaną OPTeam Stolaro Resovią Rzeszów 83:82, sprawiając dużą niespodziankę kibicom zebranym w hali „Ekonomika”. Było to dziesiąte zwycięstwo z rzędu naszych koszykarzy!

2023-03-19 4455 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS Xbest Rybnik pokonał AZS Politechnika Korona Kraków. „Robota została zrobiona”
0

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zrewanżowały się AZS-owi za porażkę w Krakowie i nadal zajmują 4. miejsce w tabeli.

2023-03-18 4737 Autor: Adam Doliba
Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozpoczęli rundę rewanżową
0

Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi ROW 1964 Rybnik zremisował bezbramkowo ze Spójnią Landek.

2023-03-18 6305 Autor: ad
Żużel. ROW Rybnik: trening zamiast sparingu
1

Zaplanowany na niedzielę (19 marca) sparing żużlowców ROW-u Rybnik z Włókniarzem Częstochowa został odwołany. Zamiast tego na stadionie przy ul. Gliwickiej odbędzie się trening otwarty dla kibiców.

2023-03-18 4758 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Żużel. ROW Rybnik: znamy datę pierwszego ligowego meczu w sezonie 2023
0

Pierwszy mecz sezonu 2023 żużlowcy ROW-u Rybnik rozegrają przed własną publicznością w niedzielę 9 kwietnia.

2023-03-15 8682 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Żeglarstwo. TS Kuźnia Rybnik: Wojciech Wójcik zawodnikiem roku 2022
0

Reprezentant TS Kuźnia Rybnik, Wojciech Wójcik, został zawodnikiem roku 2022 w plebiscycie zorganizowanym przez Śląski Związek Żeglarski.

2023-03-15 3965 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: tor był ciężki, ale pierwszy trening zaliczony
0

W poniedziałek 13 marca żużlowcy ROW-u Rybnik po raz pierwszy w tym roku wyjechali na tor. – W niedzielę szykowaliśmy tor mimo nie najlepszej pogody. W poniedziałek też była mżawka, więc nawierzchnia była ciężka. Jednak ten pierwszy raz mamy już za sobą – mówi w wywiadzie na stronie klubowej trener Antoni Skupień.

2023-03-14 4981 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Rybnik Boxing: dwa medale mistrzostw Śląska
0

Podczas rozgrywanych w Skoczowie mistrzostw Śląska w boksie udany start zanotowali pięściarze klubu Rybnik Boxing, zdobywając dwa brązowe medale.

2023-03-14 4658 Autor: Adam Doliba
Siatkówka. TS Volley Rybnik: pewne 3 punkty w Rzeszowie
0

Rybniccy siatkarze odnieśli dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie i awansowali na 6. miejsce w tabeli II ligi.

2023-03-13 4024 Autor: Adam Doliba
Polonia Rybnik: Szymon Panek brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów w judo
0

Dżudoka Polonii Rybnik, Szymon Panek, stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski juniorów w Radomiu.

2023-03-13 4922 Autor: Adam Doliba