W sobotę piłkarze ROW-u 1964 Rybnik mieli zainaugurować rundę wiosenną w śląskiej II grupie IV ligi. Niestety plany pokrzyżowała im pogoda.

2023-03-13 4546 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS Xbest Rybnik awansował na 4. miejsce w tabeli I ligi
0

W 24. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest wygrały na wyjeździe z Isands Wichoś Jelenia Góra 73:45. Dzięki temu zwycięstwu rybniczanki awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

2023-03-12 4606 Autor: Adam Doliba
Jeździectwo: Mazurek Dąbrowskiego w Bratysławie dla rybniczanki Marty Piszczek
0

Marta Piszczek z Rybnika na koniu Mavander wygrała brązową rundę International CSI 2* Danube Championship w Bratysławie.

2023-03-12 4593 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. II liga: MKKS Rybnik pewnie wygrał w Częstochowie
0

W 26. kolejce II ligi MKKS Rybnik wygrał na wyjeździe z AZS-em Częstochowa 88:62. Było to dziewiąte z rzędu i osiemnaste w sezonie zwycięstwo rybnickich koszykarzy.

2023-03-12 3418 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo. Puchar Europy kadetów w Zagrzebiu: złoto Szymona Szulika z Polonii Rybnik
0

Dżudoka Polonii Rybnik, Szymon Szulik, zdobył złoty medal w Pucharze Europy kadetów w Zagrzebiu.

2023-03-11 4182 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: remis ze Ślęzą Wrocław na inaugurację rundy wiosennej
0

Na inaugurację rundy wiosennej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały w Kamieniu ze Ślęzą Wrocław 2:2.

2023-03-11 3727 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: pierwszy trening przełożony. Jest nowa data
0

Pierwszy tegoroczny trening drużyny ROW-u Rybnik miał odbyć się 11 marca. Niestety pogoda pokrzyżowała plany naszych żużlowców i trenera Antoniego Skupienia.

2023-03-09 4214 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Lekkoatletyka: dwa złote medale Kevina Pietrusińskiego w mistrzostwach województwa śląskiego
0

W Raciborzu odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce w najmłodszych kategoriach wiekowych U16 – młodzików, U14 – dzieci starszych i U12 – dzieci młodszych. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Rybnika.

2023-03-09 4456 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Szymon Szulik z Polonii Rybnik wygrał Puchar Polski juniorów młodszych w Piasecznie
0

445 dżudoków z całej Polski przystąpiło do rywalizacji w Pucharze Polski juniorek i juniorów młodszych w Piasecznie. W imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów Polonii Rybnik.

2023-03-09 4820 Autor: Adam Doliba
Po raz piąty pobiegną „Z sercem na dłoni”. Chcą wesprzeć osoby z niepełnosprawnościami! Trwają zapisy
0

Już po raz piąty miłośnicy biegania i spacerów z kijami spotkają się w Świerklanach, by wziąć udział w Charytatywny Bieg i Marszu Nordic Walking „Z sercem na dłoni”. Zawodnicy staną na linii startu w niedzielę, 2 kwietnia. Warto podkreślić, że cały dochód z imprezy przeznaczany jest na rzecz Stowarzyszenia Osób Sprawnych i Sprawnych Inaczej „Uśmiech” ze Świerklan.

2023-03-08 5851 Autor: ad, źródło: materiały prasowe