Rybnicka Akademia Piłkarska wraca z turniejami dla dzieci
0

Wracają piłkarskie zmagania z turniejami organizowanymi przez Rybnicką Akademię Piłkarską. Z początkiem czerwca czekają nas wielkie emocje z udziałem najmłodszych zawodników i zawodniczek, które wystąpią w trzeciej edycji prestiżowych turniejów Summer RAP Cup. Wydarzenie odbędzie się na obiektach w Kamieniu przy ulicy Jodłowej.

2023-05-19 3928 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: Krystian Pieszczek wypożyczony do Texom Stali Rzeszów
0

Żużlowiec ROW-u Rybnik, Krystian Pieszczek został wypożyczony do drugoligowej Texom Stali Rzeszów.

2023-05-18 5398 Autor: ad
Szutry Śląskie w Rybniku już w sobotę
0

Zapraszamy do udziału w cyklu zawodów gravelowych na Górnym Śląsku i Podbeskidziu na dystansach od 50 km do 150 km. Najbliższa impreza odbędzie się w Rybniku!

2023-05-18 4216 Autor: ad
Wysoka porażka ROW-u 1964 Rybnik w Bełku
2

W zaległym meczu 24. kolejki śląskiej II grupy IV ligi ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Decorem Bełk.

2023-05-17 6942 Autor: Adam Doliba
Tenisowe potyczki w Stodołach i na Elektrowni
0

W ostatnich dniach odbyły się turnieje na kortach tenisowych Play Loud. Poznajcie zwycięzców!

2023-05-17 4726 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Baseball. KS Silesia Rybnik: udany rewanż w derbach Śląska
0

W piątej kolejce ekstraligi baseballu Silesia Rybnik okazała się dwukrotnie lepsza od Gepardów Żory.

2023-05-15 4223 Autor: Adam Doliba
Pływanie. RMKS Rybnik: Anna Duda potrójną mistrzynią Śląska w kategorii masters
0

Pływacy RMKS-u Rybnik wywalczyli indywidualnie siedem medali mistrzostw Śląska w kategorii masters. Aż trzy złote krążki zdobyła Anna Duda.

2023-05-14 5847 Autor: Adam Doliba
Weterani z Kejza Team Rybnik mistrzami Polski 2023
0

Dwóch dżudoków Kejza Team Rybnik, Krzysztof Czupryna i Mariusz Walendzewicz, zostało mistrzami Polski weteranów.

2023-05-14 5509 Autor: Adam Doliba
Wygrana ROW-u 1964 w Raciborzu bez kibiców. Hat-trick Łukasza Krakowczyka
3

W 26. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Unią Racibórz. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

2023-05-14 5790 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: Respekt Myślenice pokonany! Bariera 100 goli przekroczona
0

W meczu na szczycie 20. kolejki grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik rozbiły Respekt Myślenice 5:0.

2023-05-13 4590 Autor: Adam Doliba