Żużlowcy ROW-u Rybnik przegrali w Poznaniu „wygrany” mecz
18

W 5. kolejce 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z ebebe PSŻ Poznań, choć przed biegami nominowanymi prowadził 42:36. Dwa ostatnie wyścigi wygrane podwójnie dały gospodarzom minimalne zwycięstwo 46:44.

2023-05-07 13812 Autor: Adam Doliba
Jan Janik: „przegraliśmy zasłużenie”. GKS II Tychy z 3 punktami w Rybniku
4

W 25. kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z rezerwami GKS-u Tychy 0:2.

2023-05-06 5567 Autor: Adam Doliba
Boks: Julia Oleś z Rybnika medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Armenii
0

Rybniczanka Julia Oleś, reprezentująca klub Garda Gierałtowice, została brązową medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Erywaniu.

2023-05-06 4826 Autor: Adam Doliba
Charytatywny bieg tyłem dla Rozalki. Zaprasza Ewelina Lisowska! (wideo)
0

Ruszyły zapisy na trzecie charytatywne mistrzostwa Rybnika w bieganiu tyłem.

2023-05-04 9893 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: 82. urodziny Andrzeja Wyglendy. Sto lat!
1

4 maja Andrzej Wyglenda świętuje swoje 82. urodziny. To jeden z najwybitniejszych zawodników w historii ROW-u Rybnik. Z klubem zdobył aż 13 medali Drużynowych Mistrzostw Polski, z czego 9 złotych.

2023-05-04 5509 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Żużel: w Rybniku Polacy pokazali moc. Australijczycy na łopatkach
9

Żużlowa reprezentacja Polski rozbiła na torze w Rybniku kadrę Australii różnicą 30 punktów.

2023-05-03 7350 Autor: ad
Mistrzostwa Polski w szachach dzieci: srebro Jana Grabowskiego, brąz Sary Hlubek. MKSz Rybnik czwarty w kraju
0

W mistrzostwach Polski dzieci bardzo dobrze spisali się reprezentanci rybnickich przedszkoli. W kategorii do lat 6 srebrny medal zdobył Jan Grabowski (MKSz Rybnik), a brązowy – Sara Hlubek (Skoczek Czerwionka-Leszczyny).

2023-05-03 6364 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żeglarstwo. TS Kuźnia Rybnik: Wojciech Wójcik najlepszy na Zalewie Zegrzyńskim. Trzecie miejsce Jana Psiuka
0

Wojciech Wójcik z TS Kuźnia Rybnik zajął pierwsze miejsce w regatach o Puchar Polski Centralnej 2023 im. trenera Wiesława Kopra. Trzeci był Jan Psiuk.

2023-05-02 4807 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Franciszek Szczyrba i Krzysztof Harendarczyk na podium I rundy Indywidualnego Pucharu Polski
2

Franciszek Szczyrba i Krzysztof Harendarczyk z Rybek Rybnik stanęli na podium I rundy Indywidualnego Pucharu Polski, który dziś odbył się na minitorze w Chwałowicach.

2023-05-02 7663 Autor: Adam Doliba
Szermierka. Mistrzostwa Polski do lat 17: srebro RMKS-u Rybnik i brąz Laury Misiak
2

Szpadzistki RMKS-u Rybnik zostały drużynowymi wicemistrzyniami Polski do lat 17. W turnieju indywidualnym brązowy medal wywalczyła Laura Misiak.

2023-05-02 5402 Autor: Adam Doliba