Brązowy medal III Igrzysk Europejskich w Muaythai dla rybniczanki Dominiki Filec
0

Trwają III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 r. Dominika Filec stanęła na najniższym stopniu podium w walkach Muaythai.

2023-06-30 6305 Autor: lk
Bowling: rybnickie „Gryfne Gizdy” rywalizowały w Pradze
0

Rybnicka drużyna „Gryfne Gizdy” zagrała w finałach rozgrywek Amatorskiej Bowlingowej Ligi w Czechach.

2023-06-29 4116 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żeglarstwo: 10 medali TS Kuźnia Rybnik w Poraju
0

3 medale Mistrzostw Śląska dla żeglarzy z TS Kuźnia Rybnik. W sumie z Poraja, gdzie odbywały się XI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie TS Kuźnia Rybnik przywiozło aż 10 medali.

2023-06-27 5141 Autor: lk
TL ROW Rybnik: Kevin Pietrusiński podwójnym złotym medalistą mistrzostw województwa śląskiego
0

W Gliwicach odbyły się mistrzostwa Śląska młodzików U16 w lekkoatletyce. Dwa złote medale wywalczył zawodnik TL ROW Rybnik, Kevin Pietrusiński.

2023-06-27 4626 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Piotr Kuczera wraca do gry! Zajął 5. miejsce w Mongolii
0

Znów będzie głośno o naszym judoce – Piotrze Kuczerze z Kejza Team Rybnik. Dzisiaj (25 czerwca) zajął 5. miejsce na Grand Slamie w Ułan Bator. Rybniczanin wrócił do walk po długo leczonej kontuzji więzadła krzyżowego przedniego.

2023-06-25 5215 Autor: bf
Baseballiści z Londynu wygrali turniej eliminacyjny Federation Cup w Rybniku
0

Na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku zakończył się turniej eliminacyjny Pucharu Europejskiej Federacji Baseballu. W finale drużyna London Mets pokonała Silesię Rybnik 9:7.

2023-06-25 3962 Autor: ad
1. Liga Żużlowa: ROW wygrał w Gdańsku. Trwa dobra passa rybnickich „Rekinów”
4

W 11. kolejce 1. Ligi Żużlowej rybnickie „Rekiny” po raz drugi w tym sezonie wygrały ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Tym razem na wyjeździe 50:40. Było to czwarte z rzędu zwycięstwo ROW-u.

2023-06-24 11407 Autor: ad
Szermierka. RMKS Rybnik: Kinga Zgryźniak mistrzynią Śląska juniorek. Drużyna ze srebrem
1

Szpadziści RMKS-u Rybnik zdobyli pięć medali w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Śląska Juniorów. Złoto wywalczyła Kinga Zgryźniak.

2023-06-23 4259 Autor: Adam Doliba
Baseball: KS Silesia Rybnik z awansem do finału eliminacji Federation Cup. Rywalem London Mets
0

Na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku trwa turniej eliminacyjny Pucharu Europejskiej Federacji Baseballu. Na kolejkę przed zakończeniem fazy grupowej awans do finału zapewnili sobie Silesia Rybnik i London Mets.

2023-06-22 4563 Autor: Adam Doliba
RMKS Rybnik z brązem MMP w koszykówce 3x3
0

Zawodniczki RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce 3x3.

2023-06-22 3095 Autor: Adam Doliba