Ju jitsu: siedem medali RKJJS w Pucharze Świata w Podgoricy
1

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego z powodzeniem rywalizowali w Pucharze Świata w Ju Jitsu, który odbył się w Podgoricy w Czarnogórze.

2023-09-23 4710 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik wyszarpał wygraną z Rolnikiem w 90. minucie. Zobacz zwycięskiego gola! (wideo)
0

W 6. kolejce II ligi w meczu z Rolnikiem Biedrzychowice rybnickie piłkarki wyszarpały zwycięstwo w 90. minucie. Decydującego gola na 2:1 zdobyła Maja Stopka.

2023-09-23 4668 Autor: Adam Doliba
Grand Slam w judo: jedna walka Julii Kowalczyk w Baku
0

W piątek 22 września dżudoczka Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik wzięła udział w prestiżowych zawodach Grand Slam w Baku.

2023-09-23 2644 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: zmiana terminu finału z Enea Falubazem Zielona Góra
1

Pierwszy mecz finałowy 1. Ligi Żużlowej, w którym ROW Rybnik podejmie Enea Falubaz Zielona Góra odbędzie się dzień wcześniej niż planowano.

2023-09-23 11999 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: gol Marka Krotofila na wagę 3 punktów
1

Bardzo dobrze w tym sezonie IV ligi radzą sobie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy w piątek zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu.

2023-09-23 5258 Autor: Adam Doliba
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku
0

Na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku zostanie zorganizowany Turniej Zaplecza Kadry Juniorów.

2023-09-23 2725 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (23-24.09.2023)
0

Najbliższy sportowy weekend zdominują dwie dyscypliny – koszykówka i piłka nożna. Ciekawe formy rekreacji jak zwykle proponuje rybnicki MOSiR.

2023-09-22 2267 Autor: Redakcja
Rybniczanka Kinga Lajdamik mistrzynią Europy juniorek do lat 12 w szachach
0

Kinga Lajdamik z Rybnika została mistrzynią Europy juniorek do lat 12 w szachach klasycznych.

2023-09-21 3572 Autor: Adam Doliba
Motocross: Roch Wujec z Rybnika na podium finałowej rundy mistrzostw Polski w Chełmnie
0

W klasyfikacji generalnej sezonu 2023 mistrzostw Polski w klasie MX85 rybniczanin Roch Wujec zajął czwarte miejsce.

2023-09-20 2669 Autor: Adam Doliba
Nasi mieszkańcy są mistrzami w biegach OCR
1

Podwójny sukces dla naszego regionu. Rybniczanin Piotr Król został mistrzem świata OCR w swojej kategorii wagowej. Takim samym sukcesem może pochwalić się Tomasz Oślizło – górnik zatrudniony w kopalni Chwałowice.