Koszykówka. II liga: co za inauguracja! MKKS Rybnik pokazał moc w starciu z faworytem
0

MKKS Rybnik zaprezentował się bardzo dobrze na początku sezonu i w pierwszym meczu pokonał faworyta II ligi OPTeam Resovię Rzeszów.

2023-09-30 5232 Autor: Adam Doliba
I liga koszykówki kobiet. RMKS Xbest Rybnik celuje w play-offy
0

Już za tydzień na parkiety I ligi wybiegną koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik. Co przed startem sezonu mają do powiedzenia trenerzy Adam Rener i Grzegorz Korzeń?

2023-09-30 4884 Autor: Adam Doliba
Finał 1. Ligi Żużlowej: osłabiony ROW Rybnik przegrał z Enea Falubazem Zielona Góra
5

W mocno osłabionym składzie żużlowcy ROW-u Rybnik nie dali rady faworytowi z Zielonej Góry i przegrali w pierwszym meczu finałowym 1. Ligi Żużlowej.

2023-09-29 19497 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: Jan Kvech kontuzjowany. Nie pojedzie w finale!
1

Kolejne osłabienie ROW-u Rybnik. Jan Kvech złamał rękę i nie pojedzie w piątkowym finale 1. Ligi Żużlowej z Enea Falubazem Zielona Góra.

2023-09-28 6015 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
ROW 1964 w półfinale Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Piłkarze ROW-u 1964 wygrali na wyjeździe z Górnikiem Radlin i awansowali do półfinału Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

2023-09-27 3650 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik. Finał 1. Ligi Żużlowej: „Postaramy się zrobić niespodziankę”
0

Przed pierwszym meczem finału 1. Ligi Żużlowej, w którym ROW Rybnik podejmie Enea Falubaz Zielona Góra, z kibicami spotkali się prezes Krzysztof Mrozek, trener Antoni Skupień oraz żużlowcy Matej Zagar i Paweł Trześniewski.

2023-09-27 12970 Autor: Adam Doliba
Nikola Olszak z medalami mistrzostw świata teakwon-do
1

Zawodniczka Rybnickiego Centrum Sportów Walki Fighter Nikola Olszak zdobyła brązowy medal mistrzostw świata taekwon-do w Tampere w konkurencji walk seniorek. W rywalizacji drużynowej wywalczyła trzy krążki.

2023-09-26 4828 Autor: Adam Doliba
Bartosz Bańbor wygrał turniej zaplecza kadry juniorów w Rybniku
0

W poniedziałek na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku odbył się turniej zaplecza kadry juniorów.

2023-09-26 2978 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: Szymon Zając mistrzem Polski do lat 16 w rzucie dyskiem
0

Podczas mistrzostw Polski do lat 16 w lekkoatletyce złoty medal wywalczył Szymon Zając z RMKS-u Rybnik. Z brązowym krążkiem wrócił Kevin Pietrusiński z TL ROW Rybnik.

2023-09-25 4529 Autor: Adam Doliba
Judo: Wiktoria Mołdrzyk i Samuel Kmieciak z brązem mistrzostw Polski do lat 16
0

Dżudocy z Rybnika walczyli w Opolu w Mistrzostwach Polski U16 oraz Pucharze Polskiego Związku Judo, który był jednocześnie Międzynarodowym Turniejem Nadziei Olimpijskich.

2023-09-24 4600 Autor: Adam Doliba