Pływanie: Anna Duda mistrzynią Polski w kategorii masters
0

W Zatoce Sportu w Łodzi odbyły się mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. RMKS Rybnik reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie Anna Duda, Marlena Stephan oraz Grzegorz Henzel.

2023-11-15 3569 Autor: Adam Doliba
Żużel. ROW Rybnik: Patrick Hansen zostaje na kolejne dwa lata
0

Patrick Hansen już oficjalnie kolejne dwa sezony będzie żużlowcem ROW-u Rybnik.

2023-11-15 2806 Autor: Adam Doliba
Miasto sypnie pieniędzmi na sport. W 2024 roku przeznaczy 5,5 mln zł
3

Rybnicki magistrat chwali się tym, że zabezpieczyło w budżecie na 2024 rok 5,5 mln złotych. To skok o 1,5 mln w porównaniu do poprzedniego rozdania. Przypomnijmy, że w 2021 roku miało w ogóle nie być pieniędzy na sport. Znalazły się dopiero po nagłośnieniu sprawy i proteście środowiska sportowego.

2023-11-15 5425 Autor: bf
Siatkówka. II liga: TS Volley Rybnik pnie się w górę tabeli
0

W 7. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik odnieśli trzecie zwycięstwo.

2023-11-14 3658 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odpalił w ostatniej kwarcie. Widzew pokonany!
0

Dziś w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.

2023-11-14 3085 Autor: Adam Doliba
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Futsalu: Akademia Futsalu TSMT Rybnik U-13 deklasuje rywali
0

W pierwszej części eliminacji do fazy pucharowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-13 zawodnicy Akademii Futsalu TSMT Rybnik zdeklasowali przeciwników.

2023-11-14 3940 Autor: Adam Doliba
Szachy: 9 zawodników MKSz Rybnik w finale Mistrzostw Polski Juniorów w 2024 roku
0

Dobiegły końca tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w szachach. W 2024 roku Miejski Klub Szachowy w Rybniku w finale będzie reprezentować 9 zawodników.

2023-11-13 2656 Autor: Adam Doliba
Żużel: Grzegorz Walasek zamknął skład ROW-u Rybnik na sezon 2024
1

Nowym żużlowcem ROW-u Rybnik został 47-letni wychowanek Falubazu Zielona Góra, Grzegorz Walasek.

2023-11-13 8545 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik. Dawid Jóźwiak: „rundę jesienną oceniam pozytywnie”
0

W ostatnim meczu rundy jesiennej IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podzielili się punktami z Decorem Bełk.

2023-11-12 3846 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga futsalu: TS ROW Rybnik wyszarpał zwycięstwo w Krakowie
0

W 7. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z Wandą Kraków 4:3, choć do 38. minuty przegrywały 2:3.

2023-11-12 2814 Autor: Adam Doliba