Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik pożegnał się z Pucharem Polski
0

W 1/32 finału Pucharu Polski piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z rezerwami Resovii.

2022-10-26 3217 Autor: Adam Doliba
Studio Energia Team Rybnik wygrało Runmageddon w Jakuszycach
0

Studio Energia Team Rybnik okazało się najlepsze w Runmageddon w Jakuszycach.

2022-10-26 5134 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: zagłosuj na Rybki Rybnik w plebiscycie „Twardziele 2022”
0

Trwa plebiscyt „Twardziele 2022”. Kibice z naszego miasta mogą głosować na miniżużlowców Rybek Rybnik w kategorii „Popularność”.

2022-10-25 5445 Autor: ad
II Puchar Polski juniorów w szpadzie: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak spotkały się w finale
1

Znakomity start szpadzistek RMKS-u Rybnik w II Pucharze Polski juniorów, który odbył się w Gliwicach.

2022-10-24 3429 Autor: Adam Doliba
Żużel: Paweł Trześniewski mistrzem Śląska
0

W otwartych mistrzostwach Śląska, rozegranych na torze w Rybniku, bezkonkurencyjny okazał się wychowanek ROW-u, Paweł Trześniewski.

2022-10-24 3837 Autor: Adam Doliba
Rybniccy policjanci wicemistrzami Śląska w piłce halowej
0

Podczas Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Halowej Piłce Nożnej odbywających się w Siemianowicach Śląskich, funkcjonariusze rybnickiej komendy zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z drużyną KMP Gliwice. Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Piotr Kobeszko z KMP Rybnik.

2022-10-24 4589 Autor: MR
TS ROW Rybnik nie dał rady liderowi
0

W 9. kolejce II ligi TS ROW Rybnik przegrał z liderem, Respektem Myślenice.

2022-10-23 3740 Autor: Adam Doliba
Po raz kolejny pobiegli po Głębokich Dołach. To już 14 edycja tej kultowej imprezy! (zdjęcia)
5

To już tradycja, że w drugiej połowie października uroczysko Głębokie Doły, zlokalizowane w lasach Książenic, wypełnia się uśmiechniętymi twarzami biegaczy. Nie inaczej było tym razem. To jedna z tych nielicznych imprez biegowych, podczas których walka o podium schodzi na drugi plan a dla zgromadzonych najważniejsza jest dobra zabawa, rozmowy z przyjaciółmi, i doświadczanie piękna lokalnej przyrody.

2022-10-23 13163 Autor: MR
MKKS Rybnik: nokaut w drugiej kwarcie
0

W 5. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik odnieśli drugie zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonali MCKS Czeladź.

2022-10-23 3280 Autor: Adam Doliba
TS Volley Rybnik: przełamanie rybnickich siatkarzy
0

Po serii trzech porażek na inaugurację sezonu II ligi siatkarze TS Volley Rybnik w końcu wygrali. Przed własną publicznością pokonali Błękitnych Ropczyce po tie-breaku.

2022-10-23 2939 Autor: Adam Doliba