Przebudzenie ROW-u 1964 Rybnik w II połowie
0

W 12. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała 4:2, choć do przerwy przegrywali 0:2.

2022-10-22 4921 Autor: Adam Doliba
RMKS xBest Rybnik: debiut Pendziałek i Keller w I lidze
1

W czwartym meczu sezonu koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały we Wrocławiu z PZU Ślęzą II MOS. Pierwsze minuty na parkietach I ligi zanotowały 16-letnia Patrycja Pendziałek i 15-letnia Klaudia Keller.

2022-10-22 4254 Autor: Adam Doliba
Judo: Julia Kowalczyk i Urszula Hofman wicemistrzyniami Polski 2022
0

Dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk i Urszula Hofman, dotarły do walk finałowych mistrzostw Polski seniorek w judo.

2022-10-22 3886 Autor: Adam Doliba
Decor Bełk i Odra Wodzisław Śląski w finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

W finale Pucharu Polski podokręgu Rybnik zmierzą się Decor Bełk i Odra Wodzisław Śląski.

2022-10-21 3148 Autor: Adam Doliba
Żużel: Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w Rybniku
0

To nie koniec ścigania na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku! Przed nami Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska.

2022-10-20 4852 Autor: ad
Szermierka, RMKS Rybnik: Klasik i Zgryźniak walczyły w Chorwacji
2

Dwie szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik oraz Kinga Zgryźniak, rywalizowały w Satelitarnym Pucharze Świata seniorek w Splicie.

2022-10-19 2782 Autor: Adam Doliba
Dżudocy Kejza Team Rybnik walczyli w dwóch ligach
0

Młodzi dżudocy Kejza Team Rybnik wzięli udział w Lidze Judo Cup Południe w Bielsku-Białej oraz Śląskiej Lidze Judo w Bytomiu.

2022-10-19 4182 Autor: Adam Doliba
UKS Jedynka Rybnik: w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa
0

Siatkarki Jedynki Rybnik rozpoczęły sezon w I Lidze Śląskiej Kobiet od trzech porażek.

2022-10-18 4110 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Franciszek Szczyrba z Rybek Rybnik drugi w mistrzostwach Śląska
0

Na torze w Rybniku-Chwałowicach odbyły się II Mistrzostwa Ślaska o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZM D. Jajko w miniżużlu.

2022-10-18 3982 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: grając w osłabieniu odrobiły straty
0

W 8. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały na własnym boisku z Wandą Kraków 2:2.

2022-10-17 3305 Autor: Adam Doliba