MKKS Rybnik przegrał z AZS-em AGH II Kraków
0

W meczu zamykającym 3. kolejkę II ligi MKKS Rybnik przegrał przed własną publicznością z Oknoplastem AZS AGH II Kraków 68:74.

2022-10-11 2772 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Turniej finałowy VI edycji Rybnickiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego (relacja)
1

8 października na kortach Playloud przy Fundacji Elektrowni Rybnik odbył się turniej finałowy VI edycji Rybnickiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego, organizowanej przez KS Rybnickie Towarzystwo Tenisowe, jedyny regionie klub posiadający licencję Polskiego Związku Tenisowego.

2022-10-11 5379 Autor: materiały prasowe organizatora
Pobiegną po raz czternasty. Już niedługo kolejna edycja Biegu po Głębokich Dołach
0

Już 23 października odbędzie się czternasta edycja kultowego Biegu Po Głębokich Dołach. Lokalne lasy znów wypełnią uśmiechnięci biegacze. Podczas wydarzenia będzie można zakupić cegiełkę lub ciasto, by wspomóc rehabilitację Krzysia Gorzawskiego.

2022-10-10 3116 Autor: MR
TS Volley Rybnik: szkoda czwartego seta
0

W 2. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali przed własną publicznością z TKS-em Tychy.

2022-10-09 4036 Autor: Adam Doliba
Ryk silników na Paruszowcu. Do Rybnika zjechały gokarty! (wideo)
0

Tor rolkowy w dzielnicy Paruszowiec-Piaski wypełnił się dziś zawodnikami oraz entuzjastami sportów kartingowych. Pokaz tych ciekawych maszyn przyciągnął prawdziwe tłumy. Zobaczcie naszą galerię.

2022-10-09 16114 Autor: MR
Koszykówka, I liga: RMKS xBest Rybnik przegrał z Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
2

W pierwszym meczu sezonu przed własną publicznością w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały z Dijo Maximus Kąty Wrocławskie 63:70.

2022-10-09 4157 Autor: ad
Judo: nieudane mistrzostwa świata dla Julii Kowalczyk z Polonii Rybnik
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, zakończyła mistrzostwa świata w Taszkencie już w pierwszej rundzie.

2022-10-08 4002 Autor: Adam Doliba
Szósta porażka ROW-u 1964 Rybnik. Tym razem z rezerwami GKS-u Tychy
0

W kolejnym meczu śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z rezerwami GKS-u Tychy.

2022-10-08 4221 Autor: Adam Doliba
Dziś finał Rybnickiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego
0

Dziś zostanie rozegrany turniej finałowy największej ligi tenisa ziemnego w regionie, czyli Rybnickiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego.

2022-10-08 2658 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (8-9.10.2022)